Het bloemeneiland

Tabea Bach

Het bloemeneiland: Deel 1

Het eerste deel in de prachtige serie van Tabea Bach voor de lezers van Santa Montefiore en Nora Roberts

In deze meeslepende roman zet een onverwachte erfenis het leven van Sylvia op zijn kop. Het bloemeneiland is een prachtig verhaal vol liefde, geheimen en een bloemenkwekerij in Bretagne. In Duitsland werden al meer dan een half miljoen exemplaren verkocht.
Paperback: € 15,99
E-book € 12,99