Contact met Oceaan

Neem contact op met Oceaan:

Van Eeghenstraat 93-95
1071 EX Amsterdam

Postbus 15511
1001 NA Amsterdam

T 020 570 61 00
info@oceaanboeken.nl


Manuscripten

U kunt manuscripten ter beoordeling insturen, geprint op A4, in een goed leesbare opmaak (regelafstand 1,5). Wij verzoeken u tevens een synopsis en biografie bij te voegen. Na enkele dagen sturen wij een ontvangstbevestiging. Binnen drie maanden berichten wij of uw werk geschikt is voor uitgave binnen ons fonds. Indien u het manuscript na afwijzing graag retour ontvangt vragen wij u dit duidelijk in uw brief te vermelden en retourporto bij te sluiten. Stuurt u ons vooral geen originele manuscripten; Uitgeverij Oceaan is niet aansprakelijk voor uw inzendingen.

Stuur uw manuscript naar:

Oceaan boeken
t.a.v. de redactie
Postbus 15511
1001 NA Amsterdam


Auteursoptredens

Lezingen, boekhandels-, school-, en bibliotheekbezoeken van auteurs van Uitgeverij Oceaan kunt u aanvragen via de de Schrijverscentrale of via de uitgeverij (info@oceaanboeken.nl).


Pers

Charley Haagsma
E Charley.Haagsma@parkuitgevers.nl
T 020 570 61 23

Hannah Bezemer
E Hannah.Bezemer@parkuitgevers.nl
T 020 5706 128


Verkoop

Commercieel manager Nederland en België

Michel Schoonheim
E Michel.Schoonheim@parkuitgevers.nl
T 06 514 25322


E-commerce accountmanager

Tomas Blansjaar
E Tomas.Blansjaar@parkuitgevers.nl
T 020 570 61 54


Verkoop binnendienst

Maroos Hendrickx
E Maroos.Hendrickx@parkuitgevers.nl
T 020 5706 130

Accountmanagers

Liesbeth Sysling
E Liesbeth.Sysling@parkuitgevers.nl
T 06 107 99586

Rob Sluijter
E Rob.Sluijter@parkuitgevers.nl
T 06 212 74417


Verkoop binnendienst

Stephan Beckers
Stephan.Beckers@parkuitgevers.nl
T 020 209 00 30

Annoesjka van Dijk
E Annoesjka.vanDijk@parkuitgevers.nl
T 020 570 61 38


Vertegenwoordiging in België:

Correspondentieadres:
Uitgeverij Lannoo
Kasteelstraat 97
B-8700 Tielt
België

T +32 51 42 42 11
E info@lannoo.be
W www.lannoo.com

Customer service | T +32 51 42 42 72
customerservice@lannoo.be

Retours | T +32 51 42 36 80
retours@lannoo.be

Ann Van Hulle | Key account manager Antwerpen,
Limburg en Vlaams-Brabant
E ann.vanhulle@lannoo.be | T +32 497 42 27 92

Bart Van Averbeke | Account manager West- en Oost-Vlaanderen
E bart.vanaverbeke@lannoo.be | T +32 497 59 35 01

Dirk Meulemans | Key account manager Buitenboekhandel
E dirk.meulemans@lannoo.be | T +32 496 59 87 64

Marijke Van Loo | Marketing & promotie
E marijke.vanloo@lannoo.be

Manon Aerens | Marketing & promotie
E manon.aerens@lannoo.be